VICEMISTŘI SVĚTA
STREET DANCE SHOW
2019

NÁBOR
DOSPĚLÍ
2019

přidej se k nám a ukáž co v tobě je...

2. VICEMISTŘI SVĚTA
STREET DANCE SHOW DUO
ANIČKA - ADÉLKA
2019

Xside DANCERS
FAMILY

naše taneční rodina

VICEMISTŘI SVĚTA
STREET DANCE SHOW
2019

SEZÓNA 2019 / 2020
ZAČÍNÁÁÁÁÁ

Letní taneční soustředění 2019

Letos opět pořádáme letní soustředění v krásném prostředí Luhačovic v hotelu Harmonie. (www.hotel-harmonie.cz) Tento hotel, nám nabízí veškeré potřebné zázemí k hladkému průběhu soustředění. Tréninkové prostory nám jsou k dispozici po celou dobu a tréninky tak můžeme naplánovat tak, aby si tento pobyt mohly naplno užít všechny taneční složky.  Během týdne se o všechny bude starat cca desetičlenný tým, který bude k dispozici pro bezproblémový průběh soustředění. Stejně jako loni, budou pozváni lektoři, kteří jsou výborní ve svém oboru, kteří nás budou inspirovat a posouvat dále v našem snažení. Rozpis tréninků bude znám až přímo na soustředění a bude uzpůsoben dle potřeb jednotlivých skupin.

 

>>> ZÁVĚREČNÉ POKYNY <<<

 

TOTO SOUSTŘEDĚNÍ JE DŮLEŽITÉ PRO START DO NOVÉ SEZÓNY, NEZAPOMEŇTE SI TERMÍN REZERVOVAT

 

Místo konání: Hotel Harmonie II., Jurkovičova alej 858, 763 26 Luhačovice (mapa ZDE)

 

Termín: 18.8. - 23.8.2019

(nástup v Neděli do 15.00 hod., končí se v pátek snídaní - odjezd do 9.00hod.)

 

Cena: (dle věkového rozdělení ubytovatele, věk se počítá v době soustředění)

děti (do 9 let) = 4500 Kč

junioři (10 až 14 let) = 5500 Kč

dospělí (15 let a více) = 6500 Kč

 

Cena zahrnuje:

- plnou penzi / snídaně, oběd, večeře/
- svačinu 2 x denně
- celodenní pitný režim / čaj, šťáva/

- pronájem 2 sálů, salónku, tělocvičny, venkovní terasy se stanem
- lektory
- zdravotníka

- dozor (pro nezletilé)

 

Ubytování:

Hotel Harmonie II. nabízí v období hlavní sezóny příjemné ubytování ve 116 prostorně řešených pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha a WC), SAT/TV a bezplatnou Wi-Fi. Pro Vaše nejmenší děti je k dispozici dětská postýlka, vanička, nočník, chůvička – vše na vyžádání na recepci hotelu. V hotelu Harmonie jsou vítáni i domácí mazlíčci (pouze malá plemena psů). Každé zvíře musí mít platný očkovací průkaz. Na hotelu se nachází restaurace, bar v letním období s možností posezení venku pod párty stanem, dětský koutek, whirlpool, tělocvična, kulečník a nově vybudované Kryocentrum Harmonie. Recepce funguje non stop.

Doprava:

Dopravu tam i zpět, si každý zajišťuje individuálně.

 

 

Jak se přihlásit:

Platba zálohy 3000 Kč na účet Xside DANCERS (http://www.xside.cz/cs/kontakt) Do zprávy pro příjemce uvést: soustředění- jméno, příjmení (účastníka)
Odevzdat přihlášku (osobně, elektronicky) - stáhnout, vyplnit, vytisknout, podepsat, naskenovat a odeslat na info@xside.cz

- Přihláška na letní soustředění 2018

stáhni ZDE

- Bezinfekčnost - prohlášení rodičů
(odevzdat při nástupu na soustředění)

stáhni ZDE

- Zdravotní způsobilost
(odevzdat při nástupu na soustředění)

stáhni ZDE

Souhlas rodičů s poskytováním informací o zdravotním stavu dítěte vedoucímu/zdravotníkovi akce

stáhni ZDE

 

 

 

Lektoři:

"DUĎA" Lukáš Dudík
Poppin, Lockin

"DEEN" Daniel Lipták
HipHop, House Dance, Break Dance

"DOMINO"

"EMILIO"
New Style HustleFunkovym stylům poppin a lockin se věnuji přes 10 let. Momentálně jsem členem KBB crew a stálým lektorem v Lolas dance olomouc. Pravidelně se účastním českých i zahraničních battlů.
Úspěchy: Juste Debout preselection 2018 Austria - poppin winner , Juste Debout preselection 2017 Bratislava - poppin winner, Juste debout Preselection 2016 Poland - Lockin winner. Juste Debout 2018 Paris Final - Top 8, HH Kemp 2016 Poppin Winner, Feel the vibe 2018 Lockin winner. Ibrow Battle 2017 pop/lock Winner, Funktastic 4 2017 poppin winner/Lockin winner

"Som človek, ktorý miluje hudbu a všetko s ňou spojené, preto sa už pätnásť rokov venujem tancovaniu a v posledných dvoch rokoch deejaingu. Vyskúšal som skoro všetky štýly streetdancovej kultúry (HipHop, House Dance, Break Dance, Locking, Popping) a niektoré príbuzné (Drum n bass, Hustle). Nedokázal by som si vybrat jeden, každý má v sebe niečo iné"

 

Tancuje od roku 2005. Lektor street dance. Freestyler a choreograf. Milovník hip hopové kultury a cestovatel za tancem po celém světě. Mimo jiné vítěz SDK Europe 2016, vítěz DFA 2017, King of Beat street 2016 a finalista Slovak Juste Deboute 2017.

 

Emilio působí v brněnské taneční skupině High Edition a je členem house dance projektu SpiritShop. Tanci jako takovému se věnuje od roku 1992, ale až terve před necelými třemi lety objevil svou lásku New style hustle. Jeho pravidelné lekce v Brně navštěvuje široká veřejnost. Je zván na workshopy do zahraničí, které se těší hojnou účastí. Své nadšení pro New style hustle již dokázal přenést na mnoho tanečníků, kteří stejně jako on tomuto tanci propadli.

 

Klára Melišíková

Maria Miteva

   
       

 

     

VEŠKERÉ INFORMACE BUDOU DOPLŇOVÁNY PRŮBĚŽNĚ

 

Těšíme se na Vás...