HLEDÁME NOVÉ
TVÁŘE

ráda tancuješ?
chceš se bavit?
přidej se k nám

VÁNOČNÍ SHOW 2018

vánoční besídka
vystoupení všech složek
2018

HLEDÁME NOVÉ
TVÁŘE

přidej se k nám a ukáž co v tobě je...

SLATINSKÉ
VÁNOCE
2018

v sobotu 15.12.2018
16.00 hod. vystoupení
Xside DANCERS

HLEDÁME NOVÉ
TVÁŘE

přijď si to nezávazně vyzkoušet
potom se rozhodneš

VÁNOČNÍ
SHOW
2018

vánoční show
představení pro rodiče

Letní taneční soustředění 2018

Letos opět pořádáme letní soustředění v krásném prostředí Luhačovic v hotelu Harmonie. (www.hotel-harmonie.cz) Tento hotel, nám nabízí veškeré potřebné zázemí k hladkému průběhu soustředění. Tréninkové prostory nám jsou k dispozici po celou dobu a tréninky tak můžeme naplánovat tak, aby si tento pobyt mohly naplno užít všechny taneční složky.  Během týdne se o všechny bude starat cca desetičlenný tým, který bude k dispozici pro bezproblémový průběh soustředění. Stejně jako loni, budou pozváni lektoři, kteří jsou výborní ve svém oboru, kteří nás budou inspirovat a posouvat dále v našem snažení. Rozpis tréninků bude znám až přímo na soustředění a bude uzpůsoben dle potřeb jednotlivých skupin.

 

TOTO SOUSTŘEDĚNÍ JE DŮLEŽITÉ PRO START DO NOVÉ SEZÓNY, NEZAPOMEŇTE SI TERMÍN REZERVOVAT

 

Místo konání: Hotel Harmonie II., Jurkovičova alej 858, 763 26 Luhačovice (mapa ZDE)

 

Termín: 19.8. - 24.8.2018 (Neděle až Pátek) nástup do 15.00 hod.

 

Cena: (dle věkového rozdělení ubytovatele, věk se počítá v době soustředění)

děti (do 9 let) = 4300 Kč

junioři (10 až 14 let) = 5300 Kč

dospělí (15 let a více) = 6300 Kč

 

Cena zahrnuje:

- plnou penzi / snídaně, oběd, večeře/
- svačinu 2 x denně
- celodenní pitný režim / čaj, šťáva/

- pronájem sálu, salónku, tělocvičny, venkovní terasy se stanem
- lektory
- zdravotníka

- dozor (pro nezletilé)

 

Ubytování:

Hotel Harmonie II. nabízí v období hlavní sezóny příjemné ubytování ve 116 prostorně řešených pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha a WC), SAT/TV a bezplatnou Wi-Fi. Pro Vaše nejmenší děti je k dispozici dětská postýlka, vanička, nočník, chůvička – vše na vyžádání na recepci hotelu. V hotelu Harmonie jsou vítáni i domácí mazlíčci (pouze malá plemena psů). Každé zvíře musí mít platný očkovací průkaz. Na hotelu se nachází restaurace, bar v letním období s možností posezení venku pod párty stanem, dětský koutek, whirlpool, tělocvična, kulečník a nově vybudované Kryocentrum Harmonie. Recepce funguje non stop.

Doprava:

Dopravu tam i zpět, si každý zajišťuje individuálně.

 

 

Jak se přihlásit:

Platba zálohy 3000 Kč na účet Xside DANCERS (http://www.xside.cz/cs/kontakt) Do zprávy pro příjemce uvést: soustředění- jméno, příjmení (účastníka)
Odevzdat přihlášku (osobně, elektronicky) - stáhnout, vyplnit, vytisknout, podepsat, naskenovat a odeslat na kappii@seznam.cz

- Přihláška na letní soustředění 2018

stáhni ZDE

- Bezinfekčnost - prohlášení rodičů
(odevzdat při nástupu na soustředění)

stáhni ZDE

- Zdravotní způsobilost
(odevzdat při nástupu na soustředění)

stáhni ZDE

Souhlas rodičů s poskytováním informací o zdravotním stavu dítěte vedoucímu/zdravotníkovi akce

stáhni ZDE

 

 

 

Lektoři:

"REGI" Regina Aintová
Dancehall
(22.-23.8.2018)

Zdenča Slavíčková
Hip Hop
(21.8.2018)

"DUĎA" Lukáš Dudík
Poppin, Lockin
(21.8.2018)

Emilio
New Style Hustle
(19.8.2018)

        

Regina je špičková tanečnice, která se zabývá všemi streetovými styly. Nejvíc se však věnuje hip hopu a dancehallu. Vyhrála už mnoho battlů, účastní se i zahraničních akcí, battlů, workshopů,... a patří mezi elitu taneční scény.
Pochází z Ruska, ale již 4 roky žije v ČR. Je členkou crew Zoo Clan a je součástí studia Art Factory Brno, kde učí lekce dancehallu.

Zdenča se věnuje tanci již více jak 15 let. Mezi její oblíbené styly patří hiphop a house dance, které také ráda předává dál.

"Mojí největší motivací, je předavat zkušenosti a nadále se i sama vzdělávat. Tancem si plním svoje sny".

Funkovym stylům poppin a lockin se věnuji přes 10 let. Momentálně jsem členem KBB crew a stálým lektorem v Lolas dance olomouc. Pravidelně se účastním českých i zahraničních battlů.
Úspěchy: Juste Debout preselection 2018 Austria - poppin winner , Juste Debout preselection 2017 Bratislava - poppin winner, Juste debout Preselection 2016 Poland - Lockin winner. Juste Debout 2018 Paris Final - Top 8, HH Kemp 2016 Poppin Winner, Feel the vibe 2018 Lockin winner. Ibrow Battle 2017 pop/lock Winner, Funktastic 4 2017 poppin winner/Lockin winner

Emilio působí v brněnské taneční skupině High Edition a je členem house dance projektu SpiritShop. Tanci jako takovému se věnuje od roku 1992, ale až terve před necelými třemi lety objevil svou lásku New style hustle. Jeho pravidelné lekce v Brně navštěvuje široká veřejnost. Je zván na workshopy do zahraničí, které se těší hojnou účastí. Své nadšení pro New style hustle již dokázal přenést na mnoho tanečníků, kteří stejně jako on tomuto tanci propadli.

Julian Kolachuk
Hip Hop
(19.-21.8.2018)

DEEN - Daniel Lipták
HipHop, House Dance, Break Dance
20.8.2018

   
   

Velice skromný, mladý a talentovaný tanečník, lektor a choreograf. Tanci se věnuje v TS Effekt Dance Brno od svého útlého věku. Jeho dominantou je hip hop, ale není mu cizí žádný street dance styl. Je 3násobný Mistr České republiky v hiphop sólo a 2x Mistr České republiky v electric boogie duo.

Na výuku klade vysoké nároky, což naznačuje jeho MOTTO:

"KREV, POT A SLZY"

"Som človek, ktorý miluje hudbu a všetko s ňou spojené, preto sa už pätnásť rokov venujem tancovaniu a v posledných dvoch rokoch deejaingu. Vyskúšal som skoro všetky štýly streetdancovej kultúry (HipHop, House Dance, Break Dance, Locking, Popping) a niektoré príbuzné (Drum n bass, Hustle). Nedokázal by som si vybrat jeden, každý má v sebe niečo iné".

   

 

VEŠKERÉ INFORMACE BUDOU DOPLŇOVÁNY PRŮBĚŽNĚ

 

Těšíme se na Vás...