Xside DANCERS
FAMILY

naše taneční rodina

zápis 2021
bejby modřice

XSD Modřice

zápis 2021
mini modřice

XSD Modřice

zápis 2021
děti modřice

XSD Modřice

zápis 2021
junioři modřice

XSD Modřice

VICEMISTŘI SVĚTA
STREET DANCE SHOW
2019

Mgr. Pavel Kapoun, Ph.D.

/vedoucí taneční skupiny/
 
Tanci se věnuji od 13 let, kdy mě uchvátila hudba 90 let. Ve svých 14 letech jsem si založil taneční skupinu v mém bydlišti Lomnici. V roce 1995 jsem se stal členem brněnské taneční skupiny DISCO TEAM pod vedením Evy Fialové. V letech 1997 až 2006 jsem byl členem taneční skupiny EGO DMC DANCERS pod vedením Vladana Šperlinka, kde jsem získal cenné zkušenosti.
V roce 2006 jsem si v Brně založil vlastní taneční skupinu Xside DANCERS, která úspěšně funguje dodnes.
Můj oblíbený taneční styl je poppin - electric boogie a hip hop.
Během svého tanečního rozvoje jsem působil v mnoha tanečních skupinách a tanečních klubech, dále pak jako pedagog na Janáčkově konzervatoři v Ostravě a v současné době působím jako učitel na Fakultě sportovních studií v Brně.
 
Kontakt: +420 603813538, info@xside.cz

Pavel Kapoun - vedoucí

Klára Melišíková

/lektor/

V dětství jsem začínala s moderní gymnastikou. Po chvíli jsem se začala věnovat street dance v taneční skupině Magic free group, jejíž součástí jsem byla 10 let. Později jsem byla angažovaná jako trenérka v taneční skupině X-trim Modřice. Před rokem jsem si splnila svůj sen a založila si vlastní taneční kurzy pro děti ve volnočasovém centnru Botanka. Kromě tancování se věnuji divadlu. Vystudovala jsem Gymnázium Pavla Křížkovského s uměleckou profilací se zaměřením na dramatický obor a nyní studuji Divadelní vědu na Masarykově univerzitě.

 

Kontakt: +420 604512422, klara.melisikova@studentart.biz

Klára Melišíková - lektorka

Laura Pušová

/lektor/

 

 

Kontakt:

 

Julian Kolačuk

/externí lektor/